Biz Kimiz
Aile olarak Kuzey Ege bölgesi her zaman ilgimizi çekti. Bölgeye geldikten sonra ,asıl işimizin yanında  hobi olarak   zeytinciliğe adım attık. Bunun sonucunda 2011 yılında Çanakkale, Geyikli beldesi, Mecidiye köyündeki 170 dönüm, 40 yaşlarında sıra dikim zeytinliğe sahip olduk.Mevcut zeytinliklerimize ilave olarak, 2015 yılında 900 adet zeytin fidanı diktik. 

Zeytinliğimize ilk günden itibaren özen gösterdik. Budama ve bakımlarını zamanında yaparak, kimyasal olmayan gübre ve doğa dostu ilaçları Ezine Tarım Müdürlüğü mühendislerinin önerileri ve gözetiminde kullandık. Bu çabalarımızın sonucunda bahçemiz yöremizdeki örnek bahçeler arasında yerini aldı. 2016 yılında  bahçelerimizde iyi tarım uygulamasına geçtik.Uygulamalarımızı belgelendirdik.

Topladığımız zeytinleri nefasetini kaybetmemesi için aynı gün sıktırarak, kendi tanklarımızda muhafaza ettik. Sonuçta %0,4-%0,6 asit derecesinde, yeşilden altın sarısına uzanan renk yelpazesinde, tadı ve kokusu güzel yöresel zeytinyağları elde ettik. Tüm yağımızı Geyikli beldesinde bulunan çiftliğimizde  hijyen koşullarına uyarak filtreden geçirdik ve paketledik.(Gıda üretim işletme kayıt belge numaramız: TR-17-K-009209). Uzmanların onayını, dostlarımızın beğenisini aldık.

Tüm zeytin çeşitlerimizi doğal fermente yöntemi ile hijyen koşullarda , hiçbir katkı maddesi kullanmadan cam kavanozlarda beğeninize sunuyoruz.
 

Dostlarımızın teşviki ve zamanla artan tecrübemiz ile büyük emek vererek elde ettiğimiz yağlarımızı aracısız olarak kendi markamızla siz tüketicilerin beğenisine sunmaya karar verdik.
 

Yağımızı ve zeytinlerimizi  deneyenlerin bize hak vereceklerine inanıyoruz.
 
Çiğdem Özkazanç


  

  

    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.