Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, kredi kartıyla ödeme yaptıktan ve banka onayı alındıktan sonra saat 14.00'e kadar 2 ( iki ) iş günü, 14.00' ten sonra ise 3 ( üç ) iş günü içerisinde (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler 2 ( iki ) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadırlar. (Kargo firmasından kaynaklanan, bazı istisnai uzak bölgeler için oluşan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir)

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi garantisi ile sizlere teslim edilecektir.

Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. 
KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.

Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres, vergi no'su ,vergi dairesi ve kart sahibine ait bir sabit veya cep telefon numarası belirtilmesi gereklidir.

Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz.

Firmamız, sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

ilkdemzeytinyagi.com
on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu gibi bir durumda ö
demesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kargo ücreti Türkiye'nin her yerine 85 TL'dir. 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.