Garanti ve İade Koşulları
Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Hafta içerisinde verdiğiniz siparişinizi 2 ( iki ) iş günü içerisinde saat 14.00'a kadar, haftasonu ( Bayram veya tatil günleri dahil olmak üzere ) verilen siparişleriniz için ise haftanın 2. ( ikinci ) iş günü yine saat 14.00'a kadar info@ilkdemzeytinyagi.com adresine mail yolu ile bilgi vererek siparişinizi iptal edebilirsiniz.
Kargo Şirketinden kaynaklanan veya hava muhalefeti dolayısıyla gerçekleşen gecikmelerden firmamız sorumlu değildir, bu sebeple talep edilen iptaller kabul edilmeyecektir.  
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@ilkdemzeytinyagi.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte firmamıza  gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecek olup, iade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları firmamız  tarafından karşılanacaktır. Ürünlerin iade olabilmesi için kullanışmamış ve eksilmemiş olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.